Jak wybrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Zaręczyny to jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu każdej pary. Chwile te bywają wyjątkowe i piękne oraz pozostawiają w pamięci wspomnienia na całe lata. Bardzo często zdarza się, że kawalerzy planują zaręczyny z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem — wszystko to, aby moment zaręczyn przebiegł zgodnie z planem. Aby jednak zaręczyny były najwspanialszą chwilą dla Ciebie i Twojej wybranki, zarówno miejsce, jak i pierścionek muszą być odpowiednio wybrane. Jeśli i ty planujesz zaręczyny, problem doboru odpowiedniego rozmiaru pierścionka zaręczynowego może dotyczyć również Ciebie. Problem ten wynika oczywiście z utrzymania zaręczyn w tajemnicy, dlatego bardzo często wizyta w salonie jubilerskim wraz z partnerką nie wchodzi w grę. Warto więc zastanowić się, jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego na długo przed planowanymi zaręczynami i wybrać się na zakupy. (https://zielinskiart.pl/kolekcja_/)

Podstawowe informacje na temat rozmiarów

Zanim jednak przejdziesz do wyboru rozmiaru pierścionka koniecznie zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat samych rozmiarów. Bez tego niemożliwe będzie ustalenie rozmiaru pierścionka Twojej partnerki bez pomocy specjalisty, jakim jest jubiler lub doradca klienta w sklepie jubilerskim. Najważniejsza jest oczywiście skala rozmiarów, która jest naprawdę szeroka i precyzyjna. Każdy rozmiar jest większy od poprzedniego o 0,3 mm, dlatego na Twoją partnerkę może pasować rozmiar 13, natomiast 14 już niekoniecznie. Rozmiarówka, tak samo jak w przypadku butów, jest ujednolicona, jednakże jak wiadomo co sklep, to nieco inne rozmiary. Różnice wynikają również z samej konstrukcji palca. Ciało o poranku jest wyższe i szczuplejsze, a wieczorem bywa nabrzmiałe i ociężałe. Tak samo bywa z palcami, które są integralną częścią ciała, dlatego warto wziąć pod uwagę ten parametr, wybierając idealny pierścionek zaręczynowy.

Polecamy: https://czasnaherbate.net/11-kawa

W jaki sposób dobrać rozmiar?

Znając podstawowe parametry i kwestie, na które należy zwrócić uwagę, możesz swobodnie przystąpić do wyboru rozmiaru pierścionka zaręczynowego. Gdy już upatrzysz upragniony styl pierścionka koniecznie sprawdź, jaki ma rozmiar. Na rozpoznanie rozmiaru pierścionka Twojej partnerki istnieje kilka sposobów. Pierwszym z nich jest oczywiście wypytanie przyjaciółek oraz rodziny Twojej wybranki serca o to, jakie pierścionki z reguły wybiera. Być może użyczą Ci pomocnej dłoni i pomogą w wyborze pierścionka lub rozpoznaniu rozmiaru. Innym sposobem jest zdobycie pierścionka, jaki Twoja partnerka nosi na co dzień i wybranie się wraz z nim do sklepu jubilerskiego, gdzie zostanie dokonany profesjonalny pomiar. Jeśli jednak uciekasz od profesjonalnej pomocy i chcesz wykonać wszystko, włącznie z pierścionkiem, samemu, weź element biżuteryjny swojej partnerki i dokonaj pomiarów suwmiarką — da Ci to klarowny i dokładny wynik. https://zielinskiart.pl/